Przejdź do głównej zawartości

Centrum Handlowe Wyposażenia Wnętrz Bartycka24.pl

Centrum Handlowe Wyposażenia Wnętrz Bartycka24

Centrum Handlowe Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 działa od ponad 38 lat przy ulicy Bartyckiej 24/26 w Warszawie. Jest to jedno z największych i najstarszych miejsc w Polsce gdzie możesz kupić wszelkiego rodzaju produkty budowalne niezbędne do wyposażenia wnętrz, urządzenia Twojego domu bądź mieszkania. Na terenie Centrum Handlowego działają nie tylko firmy handlowe, ale także biura projektowe i wyspecjalizowane firmy wykonawcze. Jest to także doskonałe miejsce dla siedzib sklepów internetowych, które potrzebują mieć dobre miejsce służące odbiorom towarów, bądź miejsce gdzie mogą się spotkać z klientem i omówić szczegóły.

Informacje o Centrum Wyposażenia Wnętrz i firmach działających na tym terenie możesz znaleźć na oficjalnej stronie www.bartycka24.pl

Centrum Handlowe Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 dysponuje powierzchnią 27 000 m2, na której działa ponad 150 firm rodzinnych opartych na polskim kapitale. Centrum Handlowe Budownictwa jest administrowane przez Stowarzyszenie Producentów i Handlowców Budownictwa DOM, które na rynku warszawskim nieprzerwanie działa od ponad 31 lat i od samego początku funkcjonowania jest związane z terenem Bartyckiej i wspiera przedsiębiorców prowadzących swoje działalności na terenie Centrum Handlowego.

Centrum Handlowe Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym urządzisz swój dom, mieszkanie, czy inne wnętrze w pełni kompleksowo, dzięki licznym polskim firmom. To doskonałe miejsce dla klientów nie tylko do zakupów, ale także do czerpania inspiracji na podstawie licznych aranżacji znajdujących się w obiektach handlowych, co sprawia iż wielu mniejszych  producentów, importerów ma możliwość pokazania swoich produktów na żywo (w realu), a nie tylko na stronach internetowych.

Na terenie Centrum Handlowego Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 znajdują się liczne powierzchnie magazynowe wspierające przedsiębiorców, a także infrastruktura ułatwiająca im codzienne funkcjonowanie taka jak poczta i paczkomat. Klienci mogą również skorzystać z bankomatów i cukierni.

Teren Centrum Handlowego Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 jest chroniony i monitorowany przez całą dobę, co stwarza przedsiębiorcom dogodne i bezpieczne warunki do pracy wpływające na ich komfort i bezpieczeństwo prowadzonych przez nich działalności.

Centrum Handlowego Wyposażenia Wnętrz Bartycka24 to doskonałe miejsce, w którym warto posiadać swoją ekspozycję. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem pawilonu handlowego lub powierzchnie ekspozycyjnej zapoznaj się z dostępnymi powierzchniami komercyjnymi dostępnymi na stronie: www.pawilonnabartyckiej.pl.